HALI TAMİR-OVERLOK

halı tamiriii

Küçükçekmece Halı Yıkama olarak, halı yıkama, bakım, onarım, halı boyama ve halı tamiri alanlarında da müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece'nin tüm semt ve mahallelere, transfer ekibimiz ile bu hizmetleri hızlı ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktayız.

Bizlerden halı tamiri hizmeti almak için, web sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan ve Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Daha sonra bizler transfer ekibimiz ile sizlere ulaşarak halılarınızı sizlerden teslim alacağız ve gerekli işlemleri yerine getireceğiz.

Halı tamiri işi titizlikle yapılması gereken bir iş olduğu için, bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir ve halılarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Küçükçekmece Halı Tamiri

Küçükçekmece halı yıkama fabrikaları arasında önemli bir yere sahip olan firmamız, sizlere daima kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Özellikle yıpranan, bozulan veya farklı bir probleme maruz kalan halılarınızın halı tamiri işlemleri için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu titizlikle yapılması gereken halı tamiri işi, uzman ekibimiz ve kaliteli makinalarımız sayesinde garantili bir biçimde yapılmaktadır ve halılarınız ilk gün ki tazeliğine kavuşmaktadır.

Bizlere ulaşmak için web sitemizde yer alan iletişim hatlarından yararlanabilir, whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilir ya da mobilden bağlanan müşterilerimiz hemen sol altta çıkan arama butonunu kullanarak otomatik olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Halı Tamiri Küçükçekmece

Halı Tamiri işlemini Küçükçekmece'nin en uygun fiyatlarla garantili bir biçimde yapan tek firmayız. Ayrıca transfer ekibimiz sayesinde her nerede olursanız olun evinize kadar gelerek halılarınızı sizlerden teslim alıyor, daha sonra işlem bitimin de tekrardan sizlere teslim ediyoruz.

Ayrıca transfer hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Bundan yararlanmak için bizleri aramanız ve randevu talep etmeniz yeterlidir. Daha sonra ekibimiz uygun saatlerinizde evinize kadar geleceklerdir.

Halı Traşlama

Küçükçekmece Halı Yıkama
Kçükçekmece Halı Sıkma-Paketleme