STOR-ZEBRA PERDE YIKAMA

STOR-ZEBRA PERDE YIKAMA

Yaşam alanlarımızda bulunan stor perde ve zebra perdeleriniz İstanbul'da bulunan firmamızda son sistem makinalar ile özenle yıkanmaktadır. Temizliği son aşama güçlük derecesi yüksek bu perdelerin temizliği Küçükçekmece Halı ve Koltuk yıkama'nın stor perde ve zebra perde yıkama hizmetleri yardımıyla artık çokta kolay olsa gerek . Küçükçekmece Halı Yıkama ve Zebra Perde Yıkama Firmamız bünyesinde bulunan perde yıkama ekiplerimiz siz kıymetli müşterilerimize bu hizmeti en güzel şekilde yapmaktadır.
Perde yıkama aşamalarımız şu aşamalardan özenle geçmektedir;

perde-yikama-konya071 MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME ve RANDEVU

Temizliği son aşama zor ve kırılgan olan stor perde, zebra perde, katlamalı perde, kalınca perdeler ve jaluzi perde temizlikleri firmamız tarafınca son sistem makinalarda özenle yıkanmaktadır. Bu aşamada ilk olarak perde temizlikleri yaptırmadan ilkin Siltem merkez ve şubelerindeki arkadaşlarımızdan detaylı bilgi ve görüş almanız gerekmektedir. Yıkatmaya karar verdiyseniz irtibata geçmeniz ve satın alan temsilcilerimizden buluşma almanız gerekmektedir.


2 PERDE SÖKÜM İŞLEMİ

Perde yıkatmaya karar verdikten ve buluşma aldıktan sonrasında perde yıkama ekiplerimiz ev, işyeri ve ofislerinize gelmiş olarak perdeleriniz yerinden itina ile sökerek fabrikamıza kırıp dökmeden özenle götürmektedir.3 PERDE YIKAMA İŞLEMİ

Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine bakılırsa ayrılarak tek tek numaralandırılıyor. Ondan sonrasında perdenin üstündeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Ayrılma işlemi bittikten sonrasında son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. önemli bir not olarakta perdelerin mekanizmaları da ek olarak özenle yıkanıp temizlenmektedir.


4 DURLAMA İŞLEMİ

Yıkama işlemi bittikten sonrasında perdeler ayrı bir yerde bol miktarda suyla durulanmaktadır. Durulama işlemi esnasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.5 HAVALANDIRMA VE KURUTMA

Durulama işlemi bittikten sonrasında perdeler hususi yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra perdeler asla bir halde sıkma işlemine sokulmaz zira kumaşları oldukça hususi olduğundan sıkma esnasında oldukça kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar oldukça zarar görür. durulamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi kendine bırakılarak organik yollarla kurutulması ilk günkü benzer halde almasını sağlamaktadır.


6 KALİTE KONTROL VE TAMİRAT

Kurutma işlemi bittikten sonrasında perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehbada montajı gene yapılır . montaj esnasında perde daha ilkin sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık var ise bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline gene getirilerek ambalajlanır.7 TESLİMAT VE MONTAJ

Stor ve Zebraların temizleme işlemleri sona erince ve montaja hazır halde paketlendikten sonrasında siz kıymetli müşterilerimiz bir bir iletişim kurarak uygun gün ve zamanda perdelerin teslimatı ve montajı için sizden randevu alınır. Deneyimli çalışanlarımız perdeleri kendi elleri ile ev, ofis ve işyerlerinize gelmiş olarak montajını yapmaktadır.

Küçükçekmece Halı Yıkama
Kçükçekmece Halı Sıkma-Paketleme