Sıkça Sorulanlar

Halımı ne sıklıkta yıkatmam gerekir?

Halı yıkama sıklığı, ev sakinlerinin sayısına ve kullanım düzeyine bağlı olarak evden eve farklılık gösterecektir. Fazla kullanılan odalarda 3-6 ayda bir, daha seyrek kullanılan odalarda ise 9-12 ayda bir temizletmeniz gerekir. Eğer çocuğunuz veya ev hayvanınız varsa, bütün ev halılarını en az yılda 2 defa komple temizletmeniz gerekir.

Koltuklar Ne Kadar Zamanda Kuruyor?

Koltuk Yıkama İşlemi yaklaşık olarak 1-1.5 saat arası sürmektedir.Firmamız profesyonel ekipleri tarafından özenle yıkanan koltukların içerisindeki suyun çok büyük bir kısmı vakumlanmaktadır.Bu sayede yaz aylarında normal oda sıcaklığında 6-8 saat arasında , kış aylarında petek yanıyorsa 8-10 saat arasında tam kuruma olmaktadır.

Halı Tamiri Yapıyormusunuz?

Firma olarak halı tamiri, saçak onarımı, halı boyama ve overlok hizmeti vermekteyiz.

Halılar Nasıl Yıkanıyor?

Küçükçekmece Halı Yıkama fabrikası olarak çoğu firmanın yaptığı gibi havuz sistemi kullanmıyoruz.Çoğu firma ne yazıkki halıları bir havuz içerisinde yıkamakta ve bir halının kiri diğerine geçmektedir, ayrıca evinde evcil hayvan besleyen müşterilerin halılarındaki kıl tüy gibi şeyler diğer halılara geçmekte bu da hem sağlık açısından hemde temizlik açısından çok ta uygun olmayan bir husustur.Fabrikamızdaki halılar tek tek öncelikle toz-alma makinesiyle tozlarından arındırılıyor daha sonra 16 fırçalı gelberili ve alt fırçalı makinemize tek tek alınarak, sıkma makinesine verilmektedir daha sonra kapalı kurutma odasında kurutularak teslim ediliyor.

Servis Saatleri Nasıl ?

Çalışan müşterilerimiz için büyük sıkıntı olan halı teslim saatlerini tamamen müşterilerimize göre ayarlamaktayız.Akşam saatleri teslim alma ve teslim etme imkanımız saat konusu mevzu olmadan yapmaktayız.

Hangi Tür Halıları Yıkıyorsunuz?

Fabrikamızda ayırt etmeksizin her tür halılar (Saf ipek, Nepal, Çin Halısı, El Dokuma Yün Halılar- Ladik, Isparta, Bünyan, Kayseri vb.- ile Step, Patchwork ,Shaggy halılar ) büyük titizlilikle hepsi ayrı ayrı yıkanmaktadır.

Afgan Halısı

1-AFGAN HALISI : Halı yıkama konusunda yıllarca çaba göstermiş olan firmamız Küçükçekmece Halı Yıkama, birçok metoduyla halılarınızın ilk gün ki gibi olması için çabalamakta. Uzman kadromuz halı yıkama konusunda kendisini geliştirmiştir. Özellikle Afgan Halısı Yıkama gibi ziyadesiyle zorlu olan süreçleri dahi en başarılı şekilde ve en üst düzey temizliğe ulaşacak seviyede tamamlamaktadır. CE sertifikası onayını almış olan tam otomatik makinelerimiz ve aynı zamanda ürünleriniz için özel geliştirilmiş olan temizlik ilaçlarımız her birini kirlerinden tamamen arındırabilecek potansiyeldedir.

Örnek vermek gerekirse Afgan Halısı Yıkama gibizorlu süreçlerde bile başarıya ulaşmakta olan ekibimiz hem halının orijinalliğinin bozulmamasına hem de kirlerinden tamamen ayrılması için özel bir çaba sarf etmektedir. Bu çabanın sonunda güzel sonuçlar elde etmekte siz müşterilerimizin sevgisini ve saygısını kazanmak için bizim en güzel fırsatımızdır.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Kçükçekmece Halı Sıkma-Paketleme